Aktuálně

 
13.03.2023 13:27
Blahopřejeme Mgr. Milanu Arnerovi k postupu do finále ankety Zlatý Ámos 2023

Zlatý Ámos je anketa o nejoblíbenějšího učitele České republiky. V minulých týdnech dostalo celkem 55 pedagogů na regionálních kolech certifikát, že jsou nejoblíbenějšími učiteli nebo učitelkami svých žáků a škol. My jsme nesmírně rádi, že jedním z nich je i pedagog naší konzervatoře, Mgr. Milan Arner, který v anketě postoupil do semifinále, které se konalo 9. března 2023. S hrdostí oznamujeme, že pan Arner postoupil do finále této soutěže o nejoblíbenějšího učitele České republiky.

Semifinále 30. ročníku ankety Zlatý Ámos se konalo v sálech Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy a učitelé v něm tentokráte nebyli pouze soutěžící, ale zároveň také porotci. O postup soutěžilo celkem 18 pedagogů, z nichž jich do finále postoupilo 6. O titul nejlepšího učitele České republiky bude šestice finalistů bojovat v pátek 24. března od 13 hodin v kongresovém sále hotelu Olšanka na Praze 3. My přijdeme pana profesora Arnera podpořit osobně, ale fandit mu budete moci také v přímém přenosu ČT na iVysílání.

Na fotografiích je Mgr. Milan Arner spolu s jedním z finalistů, panem profesorem Davidem Jordou, a se studentkou 4. ročníku konzervatoře Beátou Jakubcovou.

zlaty-amos5.jpg

zlaty-amos4.jpg

zlaty-amos1.jpg

 
Ukázat všechny aktuality